Daruj seba

  /  Nezaradené   /  Daruj seba

Už dlho som to držala v hlave a moja klientka Ivana Meszaros (čím ju aj pozdravujem a ďakujem ❤️), to len krásne vylepšila a hlavne to čo mala v hlave dala von. Mne to niekedy trvá kým sa k niečomu dokopem, no nakoniec to vždy príde a viem, že to bude super.

Daruj seba je nový typ balíka pre tie, ktoré svojmu milovanému človeku chcú dať niečo osobné, niečo zo seba a od srdca. Kedže som fotografka, nič iné ako fotky odo mňa očakávať nemôžte. A tak vznikol tento balíček, kde vás ja a moje make up artistky nalíčime, nastajlujeme a strávime s vami 3 hodiny pri vytváraní niečoho kúzelného, možno odhaleného, možno nie, s cieľom niekoho potešiť. Jednak potešíte seba, zažijete niečo nové, možno vystúpite zo svojej komfortnej zóny, ale verím, že výsledok bude stáť za to. To vzrušenie, úsmev a vycapenie fotiek na stenu, to je to prečo to robím.

Balíček slúži ako dokonalý narodeninový alebo vianočný darček. Objednať sa treba minimálne mesiac dopredu. Tak s tým počítajte.

Balík DARUJ SEBA obsahuje: 2 hodiny fotenia, ateliér, make up a styling, krátke video, celá galéria v základnej úprave na kryštáľovom usb kľúči, darčekový box, 20 vyretušovaných a vytlačených fotografií 13×18, 3 vytlačené fotografie väčších rozmerov, na ktoré si vyberiete aj rám podľa vášho vkusu.

Cena takéhoto balíku je 500 eur.

O nič sa nemusíte starať, len si to k nám prídete užiť a milovať sa tak, ako vás miluje váš manžel.

Balík DARUJ SEBA je možné zakúpiť aj ako darčekový poukaz.

Ukážka ako tento balík využiť a aké fotky očakávať ☺️